AHT-SB6105WX – Wireless SoundBar, 6.5″ Sub Woofer, 5000W PMPO, USB,FM Radio, High power output 105W (r.m.s), Remote Control with Bluetooth function and Pulsating 7 Colours.
Available: In stock
Original price was: KES18,995.00.Current price is: KES16,995.00.
182 in stock
LIPIA POLEPOLE WITH
Spotit Payment Option Apply Now
×
Pay with Spotit
To use Spotit, please:
Add your product to the cart
Proceed to checkout
Select Spotit as your payment method
Go to Cart
The 105-Watt Powered Soundbar  AHT-SB6105WX
Brilliant Sound from a Brilliant Design
Product specifications;
  • USB & FM Function
  • AUX & Optical & HD ARC
  • Remote and button control
  • Output power – 105W
  • Frequency response – 40Hz-150Hz, 150Hz-20Khz
  • Speaker unit; Subwoofer 6.5″
  • S/N Ratio: >/=85dB
  • Distortion: 0.3% 1W 1KHz
  • Power supply: AC220-240V, 50Hz/60Hz
  • Box measurement – 34x25x43cm.
  • Gross weight – 5.83Kgs.
Key Features
    • Bluetooth
    • 5000W PMPO